Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

SZYBKI KONTAKT
Jan i Danuta Kęciek 604-559-431
zagrodazwierzyniec@wp.pl
adres: ul. Leśna BN, Nowy Prażmów
AKTUALNOŚCI
ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEJ ZAGRODY NA FACEBOOKU
www.facebook.com/zagrodazwierzyniec
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z JESIENNĄ OFERTĄ ZAGRODY ZWIERZYNIEC ORAZ DO OBEJRZENIA NOWEJ GALERII "JESIEŃ W ZAGRODZIE"

ATRAKCJE

Zagroda Zwierzyniec zaprasza wszystkich miłośników zwierząt i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Czekają na Państwa milusińskie zwierzęta, zabawy i gry terenowe (poszukiwanie skarbów, "stanowisko archeologiczne"), grill-chata, łowisko oraz sprzęt sportowy.

Dla grup zorganizowanych proponujemy organizacje pobytu w opcji all inclusive - wraz z zapewnieniem transportu autokarowego oraz kateringu, jak również zajęć plastycznych dla dzieci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odwiedzających, zapraszamy również do skorzystania z możliwości organizacji imprez ze zwierzątkami w Państwa ogrodach, przedszkolach, szkołach - przy zapewnieniu odpowiedniej wielkości wybiegu dla zwierzaczków.